Logo metrobip

A- A A+

Motorola DP 4401 EX - radiotelefon przenośny z certyfikatem ATEX

Twoi pracownicy codziennie stykają się z zagrożeniami wywołanymi wybuchowymi gazami lub zapalnym pyłem na platformach wiertniczych i w kopalniach. W takich niebezpiecznych środowiskach bezpieczna i niezawodna łączność ma absolutnie podstawowe znaczenie. To właśnie w takich miejscach ujawnia się moc i wydajność cyfrowych radiotelefonów MOTOTRBO.

Przenośny radiotelefon z serii DP4401 EX z certyfikatem ATEX oferuje niezrównaną komunikację głosową i możliwość transmisji danych, zintegrowany system GPS, a ponadto najlepsze w swojej klasie audio, obejmujące funkcję Inteligentnego dźwięku oraz dostosowywaną do potrzeb użytkownika funkcję powiadomień głosowych.Model DP4401 Ex, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, jest łatwy w użyciu i charakteryzuje się możliwością obsługi do 32 kanałów, trzema przyciskami programowalnymi, przyciskiem alarmowym, funkcjami wykrywania zagrożenia pracownika oraz stopniem ochrony IP67 na wypadek zanurzenia.

Krótki przegląd

Najlepsza w swojej klasie jakość dźwięku

Skierowany do przodu głośnik dużej mocy i funkcja Inteligentny dźwięk, która automatycznie reguluje głośność radiotelefonu w zależności od poziomu szumów otoczenia

Zintegrowany odbiornik GPS

Możliwość lokalizacji ruchomych grup pracowniczych przy użyciu zintegrowanego odbiornika GPS

Podstawowa lub rozbudowana ochrona prywatności

Wbudowana funkcja szyfrowania zwiększająca bezpieczeństwo

Certyfikat ATEX

Posiada certyfikat uprawniający do pracy w środowiskach zagrożonym wybuchami, takich jak platformy wiertnicze, zakłady petrochemiczne, rurociągi i zakłady przetwórcze.


Wytrzymała konstrukcja

Szczelnie zabezpieczony przed wiatrem i kurzem. Wytrzymuje zanurzenie w wodzie na głębokość 1 metra przez 30 minut (IP67).

Przycisk awaryjny

Pomarańczowy przycisk u góry radiotelefonu można zaprogramować tak, aby jego naciśnięcie powodowało wysłanie do nadzorcy lub dyspozytora powiadomienia o sytuacji alarmowej.

Przerywanie transmisji

Umożliwia przerwanie rozmowy radiowej innych użytkowników w celu przekazania informacji o kluczowym znaczeniu dokładnie wtedy, gdy wystąpi taka potrzeba.

Capacity Plus

Cyfrowy system trankingowy dla jednej stacji bazowej maksymalizujący przepustowość systemu MOTOTRBO. Za jego pomocą można uzyskać wysoką pojemność systemu transmisji głosu i danych na poziomie ponad tysiąca użytkowników przy jednej stacji bazowej i bez dodawania nowych częstotliwości

IP Site Connect

Rozwiązanie cyfrowe wykorzystujące Internet do poszerzenia możliwości przesyłania głosu i danych w systemie MOTOTRBO. Umożliwia połączenie nawet 15 stacji bazowych dla zapewnienia komunikacji między użytkownikami rozproszonymi geograficznie, w celu utworzenia rozległej sieci komunikacyjnej lub poprawy zasięgu na jednym obszarze z przeszkodami fizycznymi.


Linked Capacity Plus

Linked Capacity Plus jest cyfrowym systemem trankingowym pracującym z wieloma stacjami bazowymi i przeznaczonym dla platformy MOTOTRBO. Wykorzystano w nim system Capacity Plus o wysokiej pojemności oraz rozwiązanie IP Site Connect umożliwiające pokrycie rozległego obszaru. W rezultacie można utrzymywać łączność między pracownikami znajdującymi się w różnych miejscach, stosując przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające wysokiej pojemności tranking na rozległym obszarze.

 

Dane

 

Cecha Specyfikacja
Czas pracy na akumulatorze 17 godz. w trybie cyfrowym, 11, 5 godz. w trybie analogowym
Dostępna płytka dodatkowa Tak
Przycisk awaryjny Tak
Liczba kanałów 32
Programowalne przyciski Tak
Przesył sygnału ETSI DMR
Obudowa IP67
Iskrobezpieczny Tak
Standardy wojskowe 810 C, 810 D, 810 E, 810 F
GPS Tak
Wyświetlacz Brak
Wiadomości tekstowe Nie
Klawiatura Brak
Bluetooth tak
Linia praywatna Tak
Redukcja zakłóceń i szumu tła Tak

 

Pobierz pełną specyfikację techniczną w formacie pdf- kliknij tutaj.