A- A A+

Seria DP4000e - Nowa generacja cyfrowych radiotelefonów MOTOTRBO

SERIA DP4000 to nowa generacja cyfrowych radiotelefonów Mototrbo będąca ulepszoną wersją serii DP4000 (litera „e” – z ang. enhanced ulepszone).

Najważniejsze funkcjonalności jakie posiadają radiotelefony nowej generacji:

 • Zintegrowany akcelerometr umożliwia korzystanie z opcjonalnej funkcji Man Down (DP4401e, DP4601e, DP4801e)
 • Bluetooth® 4.0
 • Śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach
 • Zintegrowana łączność Wi-Fi®
 • Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania
 • Poprawiona jakość dźwięku
 • Usprawnione możliwości rozbudowy
 • Dłuższy czas pracy akumulatora (nawet 28 godz.)
 •  Lepszy zasięg (nawet do 8%)
 •  Lepsza wodoodporność (IP68)

 

Czytaj więcej...

Motorola DP4400e / DP4401e - podstawowy radiotelefon 32-kanałowy

DP4000 seria nowej generacji cyfrowych radiotelefonów MOTOTRBO.

Model DP4400e/DP4401e został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy nie uznają kompromisów. Wysoka wydajność zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych sprawia, że te radiotelefony nowej generacji zapewniają ciągłą łączność. Te radiotelefony nowej generacji, wyposażone w zaawansowane funkcje usprawniające pracę, zapewniają kompleksową łączność w ramach zintegrowanego systemu transmisji głosu i danych.

 

Czytaj więcej...

Motorola DP2600e - inteligentny dźwięk, 16-kanałów, wyświetlacz, uproszczona klawiatura

Seria DP2000e to rodzina cyfrowych radiotelefonów zgodnych z normami ETSI DMR, które zapewniają komunikację głosową w każdej sytuacji. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia pracownikom wydajniejsze i bezpieczniejsze porozumiewanie się. 

Obsługa technologii trankingowych i tradycyjnej łączności analogowej zapewnia ciągłą łączność nawet pomimo zmian zachodzących w trakcie rozwoju firmy.

Modele z serii DP2000e są wyposażone w technologię redukcji szumów i poprawy wyrazistości, dzięki czemu komunikacja w pracy jest zawsze zrozumiała i odbywa się bez przeszkód. Najnowsze technologie energetyczne umożliwiają pracę przez nawet 28 godzin (3 zmiany) na jednym akumulatorze, a opcjonalne narzędzie do zarządzania akumulatorem IMPRES Over-the-Air pomaga wydłużyć czas jego pracy. Ulepszony odbiornik ma nawet o 8% lepszy zasięg i umożliwia komunikację na jeszcze większe odległości.

Czytaj więcej...

Motorola DP 1400 - radiotelefon przenośny cyfrowo-analogowy

Prosty i przystępny cenowo przenośny radiotelefon anologowo-cyfrowy DP1400. W pełni zgodny z rodziną radiotelefonów MOTOTRBO, charakteryzuje się niezrównaną jakością dźwięku, znakomitym zasięgiem, długą żywotnością akumulatora.

Można także wybrać model DP1400 wyłącznie analogowy, który od razu zapewnia znakomitą łączność głosową, przy czym umożliwia przejście na cyfrową łączność głosową o krystalicznie czystym dźwięku w dogodnym czasie. Potrzebna będzie jedynie prosta modernizacja oprogramowania.

Czytaj więcej...

Motorola DP4801e / DP4800e radiotelefon z wyświetlaczem i pełną klawiaturą

Model DP4801e/DP4800e został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy nie uznają kompromisów. Wysoka wydajność zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych sprawia, że te radiotelefony nowej generacji zapewniają ciągłą łączność. Te radiotelefony nowej generacji, wyposażone w zaawansowane funkcje usprawniające pracę, zapewniają kompleksową łączność w ramach zintegrowanego systemu transmisji głosu i danych.

 

 

Czytaj więcej...

Seria SL4000e - rodzina smukłych i lekkich przenośnych radiotelefonów

SERIA SL4000 - Lepsza łączność, bardziej inteligentna praca.

Nowa generacja cyfrowych radiotelefonów dwukierunkowych MOTOTRBO™ pozwala na bardziej inteligentną i wydajniejszą pracę z jeszcze lepszą łącznością. Modele z serii SL4000e zostały zaprojektowane jako ulepszona kontynuacja serii SL4000. Smukła i lekka konstrukcja oraz wysoka wydajność zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych sprawiają, że te radiotelefony nowej generacji mogą zapewniają pełną łączność i inteligentniejszą pracę.

Oto nowości zastosowane w kolejnej generacji radiotelefonów:

 • Zintegrowany akcelerometr umożliwia korzystanie z opcjonalnej funkcji Man Down
 • Bluetooth® 4.0
 • Śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach
 • Zintegrowana łączność Wi-Fi®
 • Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania
 • Ulepszony dźwięk jest bardziej wyraźny nawet przy dużej głośności
 • Usprawnione możliwości rozbudowy
 • Większa moc nadajnika zapewnia lepszy zasięg

Seria SL4000e obejmuje:
SL4000e
SL4010e

Czytaj więcej...

Motorola DP4601e / DP4600e radiotelefon z wyświetlaczem i uproszczoną klawiaturą

Model DP4601e/DP4600e został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy nie uznają kompromisów. Wysoka wydajność zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych sprawia, że te radiotelefony nowej generacji zapewniają ciągłą łączność. Te radiotelefony nowej generacji, wyposażone w zaawansowane funkcje usprawniające pracę, zapewniają kompleksową łączność w ramach zintegrowanego systemu transmisji głosu i danych.

 

 

Czytaj więcej...