Logo metrobip

A- A A+

Seria SL4000e - rodzina smukłych i lekkich przenośnych radiotelefonów

SERIA SL4000 - Lepsza łączność, bardziej inteligentna praca.

Nowa generacja cyfrowych radiotelefonów dwukierunkowych MOTOTRBO™ pozwala na bardziej inteligentną i wydajniejszą pracę z jeszcze lepszą łącznością. Modele z serii SL4000e zostały zaprojektowane jako ulepszona kontynuacja serii SL4000. Smukła i lekka konstrukcja oraz wysoka wydajność zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych sprawiają, że te radiotelefony nowej generacji mogą zapewniają pełną łączność i inteligentniejszą pracę.

Oto nowości zastosowane w kolejnej generacji radiotelefonów:

  • Zintegrowany akcelerometr umożliwia korzystanie z opcjonalnej funkcji Man Down
  • Bluetooth® 4.0
  • Śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach
  • Zintegrowana łączność Wi-Fi®
  • Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania
  • Ulepszony dźwięk jest bardziej wyraźny nawet przy dużej głośności
  • Usprawnione możliwości rozbudowy
  • Większa moc nadajnika zapewnia lepszy zasięg

Seria SL4000e obejmuje:
SL4000e
SL4010e

Cechy
Inteligencja
Seria MOTOTRBO SL4000e to rodzina smukłych i lekkich, przenośnych radiotelefonów zgodnych z normami ETSI DMR, które zapewniają łączność na najwyższym poziomie. Kompaktowe i eleganckie – radiotelefony są wyposażone w kompletną klawiaturę i pięciowierszowy, kolorowy ekran z możliwością konfiguracji motywów wyświetlacza. Wbudowana funkcja wibracji powiadamia użytkownika w dyskretny sposób, a kompleksowa gama akcesoriów audio umożliwia zachowanie łączności bez przeszkadzania swoim klientom.

Wydajność
Przejrzysty interfejs użytkownika modeli z serii SL4000e wspiera aplikacje związane z produktywnością, w tym zarządzanie zleceniami, dzięki czemu pracownicy mogą w pracy lepiej wykorzystać swój czas. Funkcje powiadamiania głosowego i zamiany tekstu na mowę umożliwiają monitorowanie ustawień radiotelefonu i prowadzenie komunikacji tekstowej bez użycia rąk, a zaawansowane funkcje skanowania kanałów pozwalają utrzymać kontakt jednocześnie z wieloma zespołami.

Łączność
Zintegrowana łączność głosowa i transmisja danych – modele z serii SL4000e zapewniają łączność w każdej sytuacji. Łączność Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmowy bez użycia kabli oraz precyzyjne śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach. Głośny dźwięk i zaawansowana technologia redukcji szumów sprawiają, że każde słowo jest wyraźnie słyszalne nawet w dużym hałasie, a możliwość wysyłania wiadomości tekstowych o długości 280 znaków znacznie upraszcza wymianę złożonych informacji. Zintegrowana łączność Wi-Fi umożliwia zdalne przeprowadzanie aktualizacji.

Dowiedz się wiecej, broszura Mototrbo seria SL4000 do pobrania w formacie pdf- kliknij tutaj.