Logo metrobip

A- A A+

Motorola DM 2600 - radiotelefon mobilny z wyświetlaczem alfanumerycznym

 

Radiotelefony mobilne MOTOTRBO DM2600 to funkcjonalne urządzenia o niewielkich rozmiarach. Należy do linii radiotelefonów MOTOTRBO, co oznacza, że zastosowano w nim najnowocześniejsze rozwiązania radiotelefonii cyfrowej — w tym obsługę zintegrowanych systemów komunikacji głosowej, podwójną pojemność połączeń oraz wyższą jakość komunikacji głosowej. Funkcja inteligentnego dźwięku monitoruje hałas otoczenia i automatycznie dostosowuje poziom dźwięku w radiotelefonie — w ten sposób kierowca nie musi niczego regulować, a sygnał nadchodzącego połączenia jest zawsze słyszalny.


Model DM2600 daje się łatwo skalować i uzupełniać o nowe funkcje. Użytkownicy systemów analogowych mogą w wybranym przez siebie momencie rozbudować ten radiotelefon o obsługę systemów cyfrowych. Jest on również zgodny z zaawansowanymi funkcjami MOTOTRBO dla przedsiębiorstw, np. umożliwia przerywanie innych połączeń w celu przekazania kluczowych informacji.
Model MOTOTRBO DM2600 to proste i oczywiste rozwiązanie dla tych, którzy chcą bez ponoszenia nadmiernych kosztów skorzystać z możliwości cyfrowych systemów komunikacji głosowej.

 

Krótki przegląd

 

Wyświetlacz alfanumeryczny

wyraźny i kontrastowy, prezentuje takie informacje, jak identyfikator rozmówcy, numer kanału i kontakty.

 

Urządzenie analogowe/cyfrowe

zgodność z posiadanym już zasobem radiotelefonów bez rezygnacji z korzyści, jakie daje technologia cyfrowa: lepszej jakości głosu, większego zasięgu i dłuższego czasu pracy na akumulatorach. Możliwość pracy w trybie analogowym i cyfrowym pozwoli zachować własne tempo przechodzenia na najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Przerywanie innych połączeń (tylko dekodowanych

umożliwia nadzorcy przerwanie rozmowy radiowej użytkownika modelu DM1600 w celu przekazania informacji o kluczowym znaczeniu dokładnie wtedy, gdy wystąpi taka potrzeba.

 

Zgodność z pakietem Radio Management

szybkie i wydajne programowanie radiotelefonu za pomocą narzędzia Radio Management. Radiotelefony można programować grupami według standaryzowanego szablonu, co gwarantuje maksymalną wydajność i eliminuje błędy.

 

Bezprzewodowe programowanie (Over the Air Programming, OTAP)

pozwala zarządzać, zapisywać i odczytywać do 5000 konfiguracji radiotelefonu, a wszystko to drogą bezprzewodową.

 

Funkcja inteligentnego dźwięku

sprawia, że hałas tła jest automatycznie kompensowany w wyniku automatycznej regulacji głośności radiotelefonu. Pracownicy nie muszą więc regulować jej sami, nie chcąc przeoczyć połączenia w hałaśliwym miejscu lub przeszkadzać innym po przejściu do cichego otoczenia.

 

Zaawansowane funkcje prywatności

dzięki wbudowanemu szyfrowaniu.

 

Dźwięk IMPRES

akcesoria audio IMPRES dają głośny, czysty i wyraźny dźwięk zarówno w trybie cyfrowym, jak analogowym – wszystko jedno, czy musisz usłyszeć cichy szept w trakcie tajnej akcji, czy polecenie w huczącym pożarze.

 

Stopień uszczelnienia IP54

radiotelefon jest zabezpieczony przed zacinającym deszczem

 

Dane

 

Identyfikacja rozmówcyTakZintegrowany głos i daneTak

Cecha Specyfikacja
Wymiary (wys. x szer. x dł.) 44 x 169 x 134 mm
Obudowa IP54
GPS Nie
Wyświetlacz Monochromatyczny, alfanumeryczny
Klawiatura Nie
Programowalne przyciski Programowalne
Skanowanie Priorytet, Priorytet podwójny, Usunięcie uciążliwego kanału, Standardowy, Usługa Talkgroup, Powrót, Wszystkie grupy, System
Powiadomienia głosowe Tak
Przerwanie nadawania Tak
Możliwość przesyłania wiadomości tekstowych Tak
Dźwięki połączeń Tak
Samotny pracownik Tak
Połączenie jeden-do-jednego Tak
Obejście przekaźnika Tak
Blokada nadajnika przy zajętym kanale Tak
Sygnalizacja MDC (kodowanie/dekodowanie), Quik-Call II (kodowanie/dekodowanie), kodowanie DTMF
Standardy wojskowe 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G

 

Pobierz pełną specyfikację techniczną w formacie pdf- kliknij tutaj.