Logo metrobip

A- A A+

Motorola DM4400e / DM44001e - znakomita łączność i jeszcze większą wydajność i bezpieczeństwo

Motorola DM4400E/DM4401E

Przewoźny radiotelefon MOTOTRBO™ serii DM4400e/4401e gwarantuje znakomitą łączność i jeszcze większą wydajność i bezpieczeństwo.

Seria DM4000 gwarantuje znakomitą łączność i jeszcze większą wydajność i bezpieczeństwo. Model DM4400e/DM4401e to radiotelefon, który dzięki wysokiej wydajności gwarantuje sprawną transmisję danych. Posiada funkcje przypisane dla udoskonalonej serii „E” takie jak Bluetooth 4.0, śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach, globalny system nawigacji (model MOTOTRBO 4401e), moduł Wi-Fi. Modele DM4401e/4400e obsługują liczbę 32 kanałów i wyposażone są w wyświetlacz numeryczny.

Bezpieczeństwo
Radiotelefon wyposażony jest w przyciski szybkiego dostępu, które umożliwiają szybkie wezwanie pomocy z wykorzystaniem funkcji przerywania transmisji w celu oczyszczenia kanału łączności. Dzięki wyposażeniu urządzenia w moduł bluetooth rośnie spektrum akcesoriów dodatkowych, które pozwalają między innymi na obsługę urządzenia bez użycia rąk, co na przykład umożliwia obsługę radia w trakcie prowadzenia pojazdu.

Wydajność pracy 

Funkcja komunikatów tekstowych i system Work Order Ticketing upraszczają porozumiewanie się, a obsługa transmisji danych umożliwia korzystanie z zaawansowanych aplikacji. Dzięki wydajnemu wzmacniaczowi audio radiotelefony z tej serii zapewniają głośny i wyraźny dźwięk, a system eliminowania szumów otoczenia ułatwia zrozumienie rozmówcy. Po podłączeniu stacjonarnego mikrofonu radiotelefony serii DM4000e doskonale sprawdzają się na stanowiskach dyspozytorskich, a dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji z powodzeniem znoszą trudy codziennej eksploatacji.

Pobierz pełną specyfikację techniczną w formacie pdf- kliknij tutaj.