A- A A+

Motorola DP 2600 - radiotelefon przenośny cyfrowo-analogowy z wyświetlaczem

Model DP2600 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Krystalicznie przejrzysty czarno-biały ekran ułatwia poruszanie się po menu i dostęp do listy kontaktów. Współdziała ponadto z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.
Model DP2600, dostępny w wersjach działających w pasmach UHF i VHF, charakteryzuje się 2-wierszowym wyświetlaczem, uproszczoną klawiaturą dla zapewnienia łatwego poruszania się po menu, możliwością obsługi 16-kanałów, trzema przyciskami programowalnymi oraz stopniem ochrony IP55 przed wnikaniem wody.

Czytaj więcej: Motorola DP 2600 -...

Motorola DP 2400 - radiotelefon przenośny cyfrowo-analogowy

Model DP2400 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Ponadto współdziała z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.
Model DP2400, dostępny w wersjach na pasma UHF i VHF, nie ma wyświetlacza, obsługuje 16 kanałów, wyposażony jest w trzy programowalne przyciski oraz spełnia normę IP55 – ochrona przed wnikaniem wody.

Czytaj więcej: Motorola DP 2400 -...

Motorola DP 1400 - radiotelefon przenośny analogowo-cyfrowy

Prosty i przystępny cenowo przenośny radiotelefon anologowo-cyfrowy DP1400. W pełni zgodny z rodziną radiotelefonów MOTOTRBO, charakteryzuje się niezrównaną jakością dźwięku, znakomitym zasięgiem, długą żywotnością akumulatora.

Można także wybrać model DP1400 wyłącznie analogowy, który od razu zapewnia znakomitą łączność głosową, przy czym umożliwia przejście na cyfrową łączność głosową o krystalicznie czystym dźwięku w dogodnym czasie. Potrzebna będzie jedynie prosta modernizacja oprogramowania.

Czytaj więcej: Motorola DP 1400 -...

Motorola DP 4401 EX - radiotelefon przenośny z certyfikatem ATEX

Twoi pracownicy codziennie stykają się z zagrożeniami wywołanymi wybuchowymi gazami lub zapalnym pyłem na platformach wiertniczych i w kopalniach. W takich niebezpiecznych środowiskach bezpieczna i niezawodna łączność ma absolutnie podstawowe znaczenie. To właśnie w takich miejscach ujawnia się moc i wydajność cyfrowych radiotelefonów MOTOTRBO.

Przenośny radiotelefon z serii DP4401 EX z certyfikatem ATEX oferuje niezrównaną komunikację głosową i możliwość transmisji danych, zintegrowany system GPS, a ponadto najlepsze w swojej klasie audio, obejmujące funkcję Inteligentnego dźwięku oraz dostosowywaną do potrzeb użytkownika funkcję powiadomień głosowych.

Czytaj więcej: Motorola DP 4401 EX -...

Motorola DP 3600 - radiotelefon przenośny z wyświetlaczem

Cyfrowy 160-kanałowy przenośny radiotelefon DP 3600 z wyświetlaczem zapewnia sprawną komunikację. Umożliwia łatwą migrację między systemem analogowym i cyfrowym. Dostępny w wersjach na pasma częstotliwości UHF i VHF.

Urządzenie należy do rodziny produktów MOTOTRBO, charakteryzujących się dużą pojemnością, poszerzonym zakresem obsługiwanych częstotliwości, wbudowanymi mechanizmami transmisji danych i udoskonalonymi funkcjami komunikacji głosowej

Czytaj więcej: Motorola DP 3600 -...

Strona 1 z 3