A- A A+

Projektowanie, instalacje i utrzymanie systemów radiokomunikacyjnych

 

Metro-Bip - Od projektowania, po budowę i montaż oraz utrzymanie systemów radiokomunikacyjnych.

 

Projektowanie

Jako firma działająca na rynku usług radiokomunikacyjnych od 1991 roku zajmujemy się wykonywaniem projektów wymaganych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej do wydania pozwolenia radiowego oraz projektów technicznych - wykonawczych. W imieniu klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami, związanymi z wydaniem przez UKE takiego pozwolenia.

 

Instalacja

Dysponujemy wyspecjalizowaną grupą, wykonującą instalacje stacji bazowych na różnych obiektach, w tym na wieżach telekomunikacyjnych oraz wykonujemy pomiary.

 

Przeglądy

Świadczymy usługi pomiarów i przeglądów sieci radiokomunikacyjnych, urządzeń mobilnych i stacjonarnych - radiotelefonów noszonych, samochodowych oraz stacji bazowych wraz z towarzyszącymi im instalacjami. Wykonujemy przeglądy, konserwacje i remonty masztów telekomunikacyjnych.

Naprawy sprzętu

 

      Nasza firma prowadzi stały, regularny serwis gwarancyjny (urządzeń kupionych od Metro-Bip) i pogwarancyjny radiotelefonów oraz innych urządzeń Motorola. Posiadamy odpowiednio wyposażony punkt serwisowy mający swą siedzibę w Gdańsku, oraz dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników serwisu, przeszkolonych w zakresie napraw radiotelefonów MOTOROLA. Proponujemy Państwu usługi serwisowe, polegające zarówno na wykonywaniu napraw, jak i bieżącej konserwacji i strojenia radiotelefonów używanych.

 

Czytaj więcej: Naprawy sprzętu